Zapisy - przedszkole

Informacje i zapisy

Przedszkole Fantazja serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Grupy dzieci są mało liczne, dzięki temu pedagog prowadzący zajęcia może bardziej skupić się na każdym dziecku indywidualnie, co jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Przedszkole Fantazja realizuje program oparty na nowej Podstawie Programowej MEN, dostosowany do dzieci w wieku 2,5-6 lat. Celem zajęć przedszkolnych jest inspirowanie i kształtowanie pozytywnych postaw u najmłodszych, wspomaganie w rozwijaniu osobistego potencjału, rozwijanie inteligencji logicznej, przestrzennej, muzycznej, przyrodniczej, ruchowej, językowej i interpersonalnej oraz usamodzielnianie poprzez zdobywanie przez dzieci nowych sprawności.

W naszym przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, zapewniająca dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Zajęcia z dziećmi prowadzone są w sposób atrakcyjny, dostosowany do wieku i możliwości przedszkolaków, przez wykwalifikowaną kadrę.

W ramach przedszkola zapewniamy:

całodzienną opiekę pedagogiczną w godzinach 6.00 - 17.30
cztery nielimitowane posiłki
szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych, językowych i artystycznych

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia liczby dni w tygodniu, w których będą Państwo przyprowadzać dzieci na zajęcia przedszkolne. Wszystkim rodzicom zapewniamy indywidualne konsultacje, oraz pełną informację na temat zachowania i osiągnięć dziecka każdego dnia pobytu w naszym przedszkolu.

Jak zapisać dziecko do przedszkola?

Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.
Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń.
Pierwszeństwo mają dzieci, których starsze rodzeństwo uczęszczało do naszego Przedszkola oraz dzieci, które uczęszczały na zajęcia adaptacyjne w Klubie Malucha.
Dzieci wpisywane są na listę po opłaceniu przez rodziców wpisowego, złożenia karty zgłoszenia i podpisania umowy.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli planują Państwo zapisać dziecko do Przedszkola prosimy o kontakt oraz o wypełnienie karty zgłoszenia do przedszkola i umowę (wzór dostępny w biurze przedszkola lub poniżej).

Pobierz kartę zgłoszeniową i umowę

Karta zgłoszeniowa (pdf)

Umowa (pdf)