Zapisy - żłobek

Żłobek Niepubliczny Przystań przyjmuje dzieci od 20 tygodnia życia do 3 lat.

Uczymy się od siebie i pomagamy sobie wzajemnie. Czujemy się tu jak w domu. Zawsze mamy możliwość wyboru, możemy robić to, co nie ogranicza wolności innych. Robimy wszystko od początku do końca. Wszyscy mają takie same prawa, lecz obowiązki są uzależnione od indywidualnych możliwości.

Program realizowany w żłobku uwzględnia pełny rozwój osobowości małego Dziecka - intelektualny, fizyczny i społeczny. Celem żłobka jest wychowanie Dzieci na śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie. Organizacja zajęć uwzględnia równowagę pomiędzy swobodną zabawą oraz zajęciami edukacyjnymi.

Prowadzimy zajęcia indywidualne, relaksacyjne, dydaktyczne muzykoterapię, gimnastykę, język angielski.

W ramach Klubu Dziecięcego zapewniamy:

całodzienną opiekę pedagogiczną w godzinach 6.00 - 17.30
cztery nielimitowane posiłki
szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia liczby dni w tygodniu, w których będą Państwo przyprowadzać dzieci na zajęcia do żłobka. Wszystkim rodzicom zapewniamy indywidualne konsultacje, oraz pełną informację na temat zachowania i osiągnięć dziecka każdego dnia pobytu w naszej placówce.

Jak zapisać dziecko do Żłobka?

Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.
Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń.
Pierwszeństwo mają dzieci, których starsze rodzeństwo uczęszczało do naszego Klubu Dziecięcego lub Przedszkola oraz dzieci, które uczęszczały na zajęcia adaptacyjne w Klubie Malucha.
Dzieci wpisywane są na listę po opłaceniu przez rodziców wpisowego, złożenia karty zgłoszenia i podpisania umowy.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli planują Państwo zapisać dziecko do żłobka prosimy o kontakt oraz o wypełnienie karty zgłoszenia dziecka i umowy (wzór dostępny w biurze placówki lub na stronie poniżej).

Pobierz kartę zgłoszeniową i umowę

Karta zgłoszeniowa (pdf)

Umowa (pdf)